Tylko taniec jednak w piątki ,Tylko Muzyka w niedziele

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic Author
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 16602
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 38 times
Been thanked: 100 times

Tylko taniec jednak w piątki ,Tylko Muzyka w niedziele

Post autor: JAKITAKI » 13 lut 2012, 13:50

“Tylko taniec” jednak w piątki, “Tylko muzyka” w niedziele

Obrazek

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl show “Tylko taniec. Got to dance” emitowany będzie w piątki, a program “Tylko muzyka. Must be the music” pozostanie na antenie w niedziele.

Nowy program “Tylko taniec” będzie można oglądać w piątki o 20.00 począwszy od 2 marca br. Będzie to jedyne widowisko typu talent-show nadawane w tym paśmie. Pozycja konkurować będzie z filmami fabularnymi pokazywanymi wtedy w TVP1 i TVN oraz serialem “Na dobre i na złe” i show “Kocham, Cię Polsko!” emitowanymi w TVP2.

W soboty szykuje się starcie dwóch talent-shows. TVN będzie o 20.00 nadawać “X Factor”, a TVP2 “- Bitwę na głosy”. Polsat zdecydował, że pokaże wtedy pasmo filmowe, np. 3 marca pojawi się tam film “Epoka lodowcowa”. W TVP1 widzowie zobaczą w tym czasie nowy serial “Komisarz Alex”, po nim pojawi się pasmo filmowe “Hit na sobotę”.

W niedziele o 20.00 - tak jak jesienią ub.r. - Polsat nadawać będzie “Tylko muzykę”, tym razem już trzecią edycję tego programu. W tym czasie Jedynka pokaże hitowe “Ranczo” i film fabularny, Dwójka - “Kabaretowy Klub Dwójki” i nowy serial “Aida”, a w TVN emitowane będą dwie nowości: reality-show “Surowi rodzice” i serial “Prawo Agaty”.

źródło:Wirtualnemedia.pl
Ostatnio zmieniony 14 lut 2012, 12:58 przez JAKITAKI, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polsat Box”