Nowa lista kanałów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 18517
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 20 times
Been thanked: 30 times
Poland

Nowa lista kanałów

Post autor: JAKITAKI » 18 lis 2018, 11:46

Od poniedziałku, 19 listopada br. rozpocznie się proces zmiany numeracji kanałów w sieci Jambox. Nowa numeracja uwzględnia potrzeby abonentów, takie jak pierwszeństwo kanałów HD czy uporządkowanie kanałów w kategoriach tematycznych.

- W trosce o wygodę abonentów zachowujemy układ według kategorii tematycznych, aby nawigacja po kanałach nadal była wygodna i czytelna - informuje operator sieci Jambox.

Stała numeracja kanałów na dekoderze rozpoczyna się od nr 101. Kanały poukładane są kategoriami: Ogólne, Premium, Sport, Film i serial, Dzieci, Muzyka, Dokument, Informacja, Rozrywka, Obcojęzyczne, Wersje SD, Lokalne. Numery od 1 do 100 są zarezerwowane dla Mojej Listy 100. Jeśli abonent ma ustawioną własną Listę 100 - jej kształt nie ulegnie zmianie. Jeśli jednak nie tworzył wcześniej własnej listy, ta domyślnie ustawiona zostanie zmieniona.

Zmiany rozpoczną się 19 listopada, a zakończą 30 listopada. W tym czasie zmiany będą sukcesywnie pojawiać się na dekoderach abonentów. W punktach sprzedaży u lokalnych operatorów dostępne będą drukowane wersje listy kanałów.

źródło:satkurier

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/175631/jambox ... nalow.html
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „JAMBOX”