UPC wprowadza FilmBox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 18517
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 20 times
Been thanked: 30 times
Poland

UPC wprowadza FilmBox

Post autor: JAKITAKI » 26 lis 2014, 18:15

Obrazek

24 listopada 2014 r. do oferty Telewizji Cyfrowej UPC dołączyły kolejne kanały z rodziny FilmBox: FilmBox Action i FilmBox Arthouse HD. Nowe propozycje będą dostępne w pakiecie FilmBox.

UPC jako pierwszy operator kablowy zaproponuje pakiet FilmBox składający się z 6 unikalnych kanałów filmowych: FilmBox, FilmBox HD, FilmBox Extra, FilmBox Family, FilmBox Action i FilmBox Arthouse HD. Dodatkowo w ramach pakietu FilmBox klienci mają dostęp do kanału na żądanie FilmBox ON DEMAND, czyli bazy najlepszych filmów prezentowanych przez FilmBox.

FilmBox Action jest kanałem filmowym adresowanym do miłośników kina akcji. Znajdą tam filmy sensacyjne i kryminalne, thrillery i horrory, westerny, kino katastroficzne i science fiction. To przede wszystkim produkcje europejskie i amerykańskie, ale nie zabraknie także azjatyckiego „kina kopanego”. W ciągu dnia ramówkę wypełniają filmy i seriale akcji adresowane do nastolatków. Wieczorami pojawiają się natomiast największe adrenalinowe gwiazdy: od Bruce’a Willisa, przez Jean-Claude Van Damme’a, aż po Jackie Chana.

Z kolei FilmBox Arthouse HD nazwać można nieustającym festiwalem filmowym. To nie tylko najlepsze, nagradzane niezależne produkcje z całego świata, ale też obrazy klasyków kina: Hitchcocka, Bertolucciego, Felliniego czy Viscontiego. Dodajmy do tego poruszające filmy dokumentalne i zapadające w pamięć krótkie metraże, a otrzymujemy wyjątkową w telewizyjnej ofercie ucztę dla prawdziwych kinomanów.

FilmBox Action i FilmBox Arthouse HD znajdą się na dekoderze Mediabox na pozycji 472 i 473, a na dekoderze KAON na pozycjach 27 i 28. Oba kanały będą dostępne wyłącznie w pakiecie FilmBox.

źródło:UPC
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „UPC Polska”