Eurosport znów w Multimediach?

ODPOWIEDZ

Autor tematu
stif
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 29
Rejestracja: 22 kwie 2008, 09:43

Eurosport znów w Multimediach?

Post autor: stif » 16 maja 2008, 09:21

Do oferty programowej Multimedia Polska ma powrócić Eurosport. Operator utworzył także pakiet dziecięcy i planuje włączyć kanał Polsat Sport HD.Spółka Multimedia Polska prowadzi rozmowy z Eurosportem w sprawie udostępnienia abonentom swojej sieci kanałów Eurosport i Eurosport HD, który rozpocznie nadawanie 25 maja. Jednak stacja w HD najprawdopodobniej nie pojawi się w momenie startu w ofercie operatora.

Na razie wiadomo, że Eurosport HD dostępny będzie dla abonentów dwóch platform satelitarnych: N i Cyfry+. Przedstawiciele Eurosportu w przyszłym tygodniu mają poinformować o kolejnych podpisanych umowach z operatorami dotyczących dystrybucji. Najprawdopdobniej Eurosport HD pojawi się również w UPC Polska.

Poza kanałami Eurosportu, Multimedia Polska mają włączyć do swojej oferty Polsat Sport HD. Ma to nastąpić przed startem Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które rozpoczynają się 7 czerwca. Operator planuje także utworzyć oddzielny pakiet z kanałami sportowymi.

W ofercie Multimediów pojawiła się właśnie propozycja Cyfrowy Kids, na którą składa się 5 nowych kanałów dziecięcych: CBeebies, KidsCo, JimJam, Da Vinci Learning i BebeTV. 1 czerwca dołączy do nich Nickleodeon, nowa stacja w portfolio MTV Networks Polska. Kosz tego pakietu kosztuje miesięcznie 8 zł.


Źródło:Multimedia.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości ze świata TV-SAT”