Zgemma H92S - kanały z karty C+

ODPOWIEDZ

Topic Author
1jager1
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 10
Rejestracja: 21 lis 2020, 19:32

Zgemma H92S - kanały z karty C+

Post autor: 1jager1 » 30 mar 2024, 10:07

Dotychczas korzystałem z pakietu prepaid Domowy HD [ kiedys TNK teraz C+ ] i wszystko mi śmigało. Konsultant C+ przekonał mnie na przejście na abonament  Pakiet Nowy Comfort+  oraz promocyjnie na 2 mies HBO Max.
Aktywowałem wszystko zgodnie z zaleceniami na koncie Canal+. Pobrałem logi do tunera [ zostawiony na TVP1 na noc ].
Niestety tylko część kanałów mam odkodowanych, a ok. połowa jest "czarna". Również HBO...
Interweniowałem w C+ ale powiedzieli, że jeśli nie mam ich dekodera, to oni nie pomogą.
Co powinienem zrobić żeby zaświecił mi się cały pakiet???
Nie jestem biegły w tych sprawach :-(
Z góry dzięki za merytoryczną pomoc.

Awatar użytkownika

rafejo
..::VIP::..
..::VIP::..
Posty: 505
Rejestracja: 08 cze 2011, 7:58
Has thanked: 16 times
Been thanked: 20 times

Re: Zgemma H92S - kanały z karty C+

Post autor: rafejo » 30 mar 2024, 10:48

pokaż ustawienia oscam, jaka to karta, żeby oglądać na swoim dekoderze trzeba mieć wrażliwe dane dla karty
WWIO BRE2ZE 4K
Zgemma H9 Twin
Wsparcie Hyperion


Topic Author
1jager1
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 10
Rejestracja: 21 lis 2020, 19:32

Re: Zgemma H92S - kanały z karty C+

Post autor: 1jager1 » 30 mar 2024, 13:10

OpenATV 6.4 wraz z obsługą karty dla C+ DOMO HD

Awatar użytkownika

tomek6680
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 5308
Rejestracja: 04 lut 2010, 23:19
Has thanked: 69 times
Been thanked: 71 times

Re: Zgemma H92S - kanały z karty C+

Post autor: tomek6680 » 30 mar 2024, 19:02

@ 1jager1
Ty masz kartę TNK Conax ,w ofercie jaką miałeś wcześnie ,kanały nie były szyfrowane RSA . Jak przeszedłeś na abonament i poszerzyłeś ofertę ,dodatkowe kanały są szyfrowane RSA ,którego nie masz i raczej nie będziesz miał .
Dziwne że konsultant "wcisnął" Tobie taką ofertę bez wymiany karty na Nagra + tuner od C+.
Teraz nic nie poradzisz na "ciemność",zostało tylko udać się do salonu C+ i wziąć od nich sprzęt . Karta Nagry nie będzie działać w oscamie .
Pro publico bono


Topic Author
1jager1
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 10
Rejestracja: 21 lis 2020, 19:32

Re: Zgemma H92S - kanały z karty C+

Post autor: 1jager1 » 01 kwie 2024, 11:04

tomek6680 pisze: 30 mar 2024, 19:02@ 1jager1
Ty masz kartę TNK Conax ,w ofercie jaką miałeś wcześnie ,kanały nie były szyfrowane RSA . Jak przeszedłeś na abonament i poszerzyłeś ofertę ,dodatkowe kanały są szyfrowane RSA ,którego nie masz i raczej nie będziesz miał .
Dziwne że konsultant "wcisnął" Tobie taką ofertę bez wymiany karty na Nagra + tuner od C+.
Teraz nic nie poradzisz na "ciemność",zostało tylko udać się do salonu C+ i wziąć od nich sprzęt . Karta Nagry nie będzie działać w oscamie .

Dzięki za info, wygląda na to, że wprowadzili mnie w błąd... Całe szczęście mam 2 tygodnie na wycofanie się z umowy i tak zrobię.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”