Zgemma H9 Twin SE

ODPOWIEDZ

Topic Author
Joshua
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2024, 13:33

Zgemma H9 Twin SE

Post autor: Joshua » 18 mar 2024, 18:35

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy na tym forum więc proszę o wyrozumiałość. Potrzebuję pomocy. Posiadam dekoder Zgemma H9 Twin SE z wbudowanym oprogramowaniem OpenAtv 6.4. 8 linii Cccam które posiadam wgrałem w dekoder i po restarcie uruchomiła się telewizja . Niestety na wszystkich kanałach po dosłownie kilku sekundach obraz się zatrzymuje na ok. 15-20 sekund i tak w kółko. Nie jest to wina anteny ani internetu. Wydaje mi się , że to wina złej konfiguracji albo jej brak. Wgrałem softcam_feed_uniwersal 4.3-r4, przekonwektorowałem 8 lini Cccam na oscam.server,wgrałem plik w dekoder ,zmieniłem w konfiguracji na oscam - stable,zrobiłem restart i nic się nie dzieje,brak kanałów. Kanały działają tylko na Cccam lecz cały czas obraz się zatrzymuje. Poradzi mi ktoś co mam zrobić aby tę kanały odpalić w wersji oscam? Może oscam muszę pobrać inny lub oprogramowanie na nowsze? Jestem początkującym w tych tematach więc jak ktoś może pomóc i powiedzieć krok po kroku co muszę zrobić to będę wdzięczny za pomoc .

Awatar użytkownika

JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 19562
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 34 times
Been thanked: 71 times

Re: Zgemma H9 Twin SE

Post autor: JAKITAKI » 18 mar 2024, 18:46

- po pierwsze masz obraz który nie jest już wspierany
- to że nawalisz linijek ,wcale nie znaczy ,ze będziesz miał super
- jedna ,ale konkretna
- oczywiscie odpowienie configi w oscamie

tu masz gotowca OpenATV 7.3 z oscamem 11732

viewtopic.php?t=30567
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

Awatar użytkownika

tomek6680
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 5306
Rejestracja: 04 lut 2010, 23:19
Has thanked: 69 times
Been thanked: 71 times

Re: Zgemma H9 Twin SE

Post autor: tomek6680 » 18 mar 2024, 18:50

Pro publico bono

Awatar użytkownika

papuga
..::Moderator::..
..::Moderator::..
Posty: 662
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:59
Has thanked: 20 times
Been thanked: 29 times

Re: Zgemma H9 Twin SE

Post autor: papuga » 18 mar 2024, 18:59

Może być jedna linijka , ale dobrego dostawcy , odpowiedni config do tego i na 715 stable z fedd wszystko śmiga 
 


Topic Author
Joshua
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2024, 13:33

Re: Zgemma H9 Twin SE

Post autor: Joshua » 20 mar 2024, 21:53

Pobrane, zainstalowane i wszystko działa jak należy . Kanały chodzą plynnie,bez zacięć. Wiem co masz na myśli JAKITAKI ale jak mam 8 linii to gościu mi napisał ,że wszystkie linie muszą być razem bo inaczej to nie zadziała. Też bym wolał mieć jedną konkretną linię a nie 8 ale bierze się co się ma. Zauważyłem,że dosłownie na kilku programach np. Filmbox czy kilku innych muszę poczekać np.10 sekund aż kanał się pojawi a czasem wogóle nie chce się załadować. Pomaga przeskok na kolejny kanał i powrót na poprzedni i po 2-4 sekundach kanał sie załaduje,co może być tego przyczyną ? Nie przeszkadza mi to zbytnio ale jak by można było coś z tym zrobić to spróbuję to naprawić. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony z tv. Dziękuję za pomoc :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”