Jambox: Nowy kanał Disney Junior

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 18487
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 16 times
Been thanked: 25 times
Poland

Jambox: Nowy kanał Disney Junior

Post autor: JAKITAKI » 11 wrz 2011, 08:39

Jambox: Nowy kanał Disney Junior

Obrazek

Od początku września uruchomiony został nowy kanał dziecięcy Disney Junior. Kanał będzie dostępny dla wszystkich abonentów telewizji JAMBOX bez dodatkowych opłat w emisji testowej przez 2 miesiące (do 31.10.2011). Po okresie testowym Disney Junior trafi do odświeżonego pakietu tematycznego "Więcej Bajek". Cena nowego pakietu zostanie zmieniona. Disney Junior – telewizyjny kanał dla najmłodszych skierowany jest do dzieci w wieku od 2 do 7 lat oraz do ich rodzin. Ciekawa i pełna akcji ramówka Disney Junior gwarantuje dzieciom naukę poprzez fantastyczną zabawę.


Rozwija u najmłodszych umiejętności matematyczne i językowe oraz zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia. Szczególny nacisk kładziony jest na rozwój społeczny i emocjonalny najmłodszych. Bohaterowie seriali animowanych zapraszają dzieci do wspólnego śpiewania, zgadywania, a nawet do tańca, dostarczając przy tym mnóstwo radości.

Nowy kanał telewizyjny oferuje uwielbiane przez wszystkich pozycje programowe, w tym Klub przyjaciół Myszki Miki, Przystanek dżungla, Złota Rączka czy Agent Specjalny Oso oraz najnowsze programy takie jak Jake piraci z Nibylandi.

Więcej informacji na www.disney.pl/disney-junior

Źródło: Komunikat - Jambox
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „JAMBOX”