JAMBOX: od lutego nowe pakiety i kanały

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 18491
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 17 times
Been thanked: 25 times
Poland

JAMBOX: od lutego nowe pakiety i kanały

Post autor: JAKITAKI » 29 sty 2011, 11:02

JAMBOX: od lutego nowe pakiety i kanały

Od 1 lutego 2011 r. JAMBOX wprowadza zmiany w swojej ofercie programowej. Pojawią się dwa nowe pakiety oraz nowe kanały. Do regularnej oferty dołączy także pakiet Więcej Super HD, który do tej pory dostępny był w świątecznej promocji. W nowej ofercie pojawi się pakiet Więcej Seriali, który zawierać będzie nowe kanały FOX, TVP Seriale oraz nowy kanał Comedy Central Family.

Abonenci telewizji JAMBOX mogą także korzystać z pakietu Więcej Super HD. W jego skład wchodzą kanały: Animal Planet HD, Discovery Showcase HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, MTVNHD, TVP HD, BBC HD, FOX Life HD Polsat Sport HD oraz nowy FOX HD. W tym pakiecie planowane jest także dołączenie kanału Mezzo Live HD.

- Pojawienie się w naszej ofercie kanałów z rodziny FOX uważamy za duży krok ku rozwojowi oferty w nowoczesnym kierunku. Są to obecnie jedne z najpopularniejszych kanałów w USA, które od jakiegoś czasu także w Polsce są chętnie oglądane - mówi Michał Vrabetz, odpowiedzialny za zawartość programową JAMBOX.

Do oferty dodany zostanie także nowy Pakiet Viasat, zawierający kanały z rodziny Viasat, takie jak TV 1000, Viasat Explorer, Viasat Nature oraz Viasat History.

Zmiany nastąpią także w Pakiecie Wielotematycznym i Więcej Muzyki. W pierwszym pojawi się kanał TLC, dotychczas dostępny tylko w pakiecie Więcej Discovery. W drugim przybędzie VH1 Classic, który zastąpi kończący nadawanie VH1 Polska. Ceny tych pakietów pozostaną niezmienione.

źródło : satkurier
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „JAMBOX”