Da Vinci Learning w otwartym oknie Inea

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 18478
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 16 times
Been thanked: 25 times
Poland

Da Vinci Learning w otwartym oknie Inea

Post autor: JAKITAKI » 17 wrz 2015, 19:17

Od 4 do 30 września br. operator wielkopolskiej sieci kablowej Inea oferuje w ramach tak zwanego otwartego okna kanał edukacyjny Da Vinci Learning. Okno otwarte dotyczy wszystkich abonentów pakietów: Standard SD oraz Standard HD.

Twórcy stacji Da Vinci Learning wyznają zasadę, że nauka to nieustający proces, a zdobywanie wiedzy to trwająca całe życie podróż, w której liczą się uczestnictwo, zaangażowanie i przede wszystkim... dobra zabawa. Da Vinci Learning to innowacyjny i wyjątkowy kanał edukacyjny, który zrzesza ciekawych świata w każdym wieku, żeby wspólnie mogli cieszyć się trwającą całe życie podróżą, jaką jest zdobywanie wiedzy. Kanał Da Vinci Learning dociera do milionów widzów na całym świecie - tłumaczony jest na 16 języków i nadawany w ponad 100 krajach.

Da Vinci Learning oferuje szeroki wachlarz programów. Wszystkie z nich spełniają kryteria najwyższej jakości i treści przyjaznych rodzinie. Żeby zapewnić rozrywkę całej rodzinie, kanał Da Vinci Learning ma coś dla każdego: poranki adresowane są do dzieci, popołudniowa ramówka - do wszystkich członków rodziny, a wieczorami rodzice i dorośli mogą oglądać inspirujące filmy dokumentalne.

źródło::satkurier
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „INEA”