Opticum 9600 Mini HD,soft i lista kanałów.

ODPOWIEDZ

Topic Author
emeryt
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 20
Rejestracja: 13 mar 2016, 19:31
Lokalizacja: Zawiercie

Opticum 9600 Mini HD,soft i lista kanałów.

Post autor: emeryt » 16 mar 2016, 14:46

Witam wszystkich,jestem tu nowy,mam od niedawna laptopa,nie wiem jeszcze jak się w nim poruszać.Kupiłem dekoder jak w temacie i chciałem pobrać do niego soft pod kartę po cyfrze+ (Seca),teraz jest Conax i karta jest nie aktywna,prosił bym też o listę kanałów.Jak pisałem wyżej jestem,zielony w tych sprawach,czy mogę uprzejmie prosić jak to zrobić,krok po kroku,bardzo był bym wdzięczny,mam za pasem prawie 70 lat i trudno mi to jakoś ogarnąć,gdzie w co jak wejść.

Awatar użytkownika

JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 19678
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 34 times
Been thanked: 71 times

Re: Opticum 9600 Mini HD,soft i lista kanałów.

Post autor: JAKITAKI » 16 mar 2016, 15:40

emeryt pisze:Witam wszystkich,jestem tu nowy,mam od niedawna laptopa,nie wiem jeszcze jak się w nim poruszać.Kupiłem dekoder jak w temacie i chciałem pobrać do niego soft pod kartę po cyfrze+ (Seca),teraz jest Conax i karta jest nie aktywna,prosił bym też o listę kanałów.Jak pisałem wyżej jestem,zielony w tych sprawach,czy mogę uprzejmie prosić jak to zrobić,krok po kroku,bardzo był bym wdzięczny,mam za pasem prawie 70 lat i trudno mi to jakoś ogarnąć,gdzie w co jak wejść.

tu masz oprogramowanie

-> http://www.satedu.cba.pl/index.php?acti ... PRIMA-MINI&

a tu listę kanałów

-> http://satedu.2ap.pl/download.php?id=1931

wgrać można przez USB lub przez kabel

mogłeś wybrać inny dekoder , miałbyś mniej problemów

taki w sam raz dla nie specjalnie znającego się na tematyce sat byłby tuner Cryptobox CR650 , jego nie da się uwalić ,bo nie przyjmuje plików nie przeznaczonych dla niego ,a i sam proces programowania jest prosty , a aktualizację oprogramowania ,czy listy kanałów można robić z poziomu tunera , czyli odpada kabel i USB :-)
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opticum”