Golden Media 990 CR Spark Reloaded

ODPOWIEDZ

Topic Author
wandosu
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2012, 14:00

Golden Media 990 CR Spark Reloaded

Post autor: wandosu » 26 lip 2012, 14:17

Witajcie od paru dni mam ten tuner Golden Media 990 CR Spark Reloaded
Enigma2 wgrana,jak niżej na zdjęciu:
Wybrałem dwa pliki ( e2jffs2.img oraz uImage)z literką A,większa pojemność od plików z po literki B na zdjęciu oczywiście do folderu przeniosłem o nazwie enigma2 a resztę usunąłem .i na pendrive.
.
Obrazek
.
Enigma jest tylko przy starcie.
wszystko wgrało się suces pisało,na początku była plansza pokazuje się o nazwie enigma i później znika obraz po kilku minutach a na tunerze literki c;h;5;itp od czasu wyskakują, co jeszcze dograć żeby menu enigmy było itp.tylko poprzez kable można listę dograć (czy lista musi być żeby można było enigmę w menu otworzyć ?), załadować poprzez usb pendrive nie da się,
Jak możecie dajcie prosty opis bez skrótów słownych żebym zrozumiał co i gdzie dalej dograć,pozdrawiam.
Golden Media 990 CR Spark Reloaded

Awatar użytkownika

JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 19526
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 34 times
Been thanked: 67 times

Re: Golden Media 990 CR Spark Reloaded

Post autor: JAKITAKI » 26 lip 2012, 16:33

wandosu pisze:Witajcie od paru dni mam ten tuner Golden Media 990 CR Spark Reloaded
Enigma2 wgrana,jak niżej na zdjęciu:
Wybrałem dwa pliki ( e2jffs2.img oraz uImage)z literką A,większa pojemność od plików z po literki B na zdjęciu oczywiście do folderu przeniosłem o nazwie enigma2 a resztę usunąłem .i na pendrive.
.
[url=http://obrazki.elektroda.net/31_1343282465_thumb.jpg]Obrazek[/url]
.
Enigma jest tylko przy starcie.
wszystko wgrało się suces pisało,na początku była plansza pokazuje się o nazwie enigma i później znika obraz po kilku minutach a na tunerze literki c;h;5;itp od czasu wyskakują, co jeszcze dograć żeby menu enigmy było itp.tylko poprzez kable można listę dograć (czy lista musi być żeby można było enigmę w menu otworzyć ?), załadować poprzez usb pendrive nie da się,
Jak możecie dajcie prosty opis bez skrótów słownych żebym zrozumiał co i gdzie dalej dograć,pozdrawiam.

zajrzyj tu ,może znajdziesz rozwiazanie

-> http://pkteam.pl/viewforum.php?f=89
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI


Topic Author
wandosu
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2012, 14:00

Post autor: wandosu » 27 lip 2012, 7:03

OK dzięki.
Golden Media 990 CR Spark Reloaded

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”