DYLEMAT : Cccam versus IPTV


Topic Author
black11
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 107
Rejestracja: 20 cze 2011, 22:30
Lokalizacja: east

Re: DYLEMAT : Cccam versus IPTV

Post autor: black11 » 15 sie 2022, 21:08

@tracer10, dzięki -wszelkie spostrzeżenia w temacie są cenne.. :pociesz:
aaa...i 4K niektóre "chodzą"..np RAI 4K.

Awatar użytkownika

Ktosiu
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 516
Rejestracja: 30 gru 2020, 22:27
Lokalizacja: Wellingborough
Been thanked: 16 times

Re: DYLEMAT : Cccam versus IPTV

Post autor: Ktosiu » 15 sie 2022, 22:30

Przecież nic w tym dziwnego, inne zabezpieczenia niż mają te nie działające. 
róż(nie) chcę... Darmowe linijki
   -= Ktosiu =- 


Janek978
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 87
Rejestracja: 25 mar 2021, 23:48
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: DYLEMAT : Cccam versus IPTV

Post autor: Janek978 » 16 sie 2022, 19:23

tracer10 pisze: 15 sie 2022, 20:49Autorze.
Tylko cccam, przecież polskie chodzą wszystkie [ oprócz 4K ] i to jak chodzą. Od lat biorę na Alie linijki i raz tylko zamiast roku zgasło po 11 miechach. Ale wtedy dałem za 7 linijek bodaj 5 dolców.

Hm, z kolei moje doświadczenia z linijkami są krótkie, bodaj od kwietnia br. Kupiłem u pierwszego dostawcy 8 linijek na 12 m-cy, za właśnie w przeliczeniu około 5 dolców. Póki co działa do dziś. Trochę się tnie na niektórych kanałach (na paru bardzo) - ale to być może kwestia konfiga mojego dekodera/oscama, oraz temat na inny temat.
Zaraz potem (do drugiego dekodera) kupiłem u innego dostawcy za circa 2,5 dolca lecz na pól roku, czyli w przeliczeniu cena/czasookres podobnie  😉 Zdechło po 2 miesiącach  😠 Obaj dostawcy dawno zniknęli z Ali.

Pytanie: jaką cenę - powiedzmy na 12 m-cy - uważasz obecnie za minimalną, oraz zarazem dającą w miarę nadzieję, że nabyte linijki podziałają tyle ile dostawca obiecał?  Oczywiście zdaję sobie sprawę, że gwarancji żadnych nie ma.

 

Awatar użytkownika

Ktosiu
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 516
Rejestracja: 30 gru 2020, 22:27
Lokalizacja: Wellingborough
Been thanked: 16 times

Re: DYLEMAT : Cccam versus IPTV

Post autor: Ktosiu » 16 sie 2022, 20:37

Sam sobie odpowiedziałeś że nie masz gwarancji i nie ważne czy zapłacisz 5 czy 10 dolarów i przestanie działać a jak kupisz za 2-3 dolary działa rok czy dwa. 

Sam pewnych stabilnych sprzedawców z porządną ofertą poznaję po tym że przysyłają mi linki do innych swoich kont co jakiś czas jak kupiłem wcześniej u nich.
Zwykle nie są to oferty na cccam ale np. ostatnio dostałem 
- na kabel  6, 12 czy 24 metrów  
- stojak na telefon, rozmiar 6, 12 i 18. 
:hmm:
róż(nie) chcę... Darmowe linijki
   -= Ktosiu =- 


Topic Author
black11
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 107
Rejestracja: 20 cze 2011, 22:30
Lokalizacja: east

Re: DYLEMAT : Cccam versus IPTV

Post autor: black11 » 16 sie 2022, 20:59

Ktosiu pisze: 16 sie 2022, 20:37Sam sobie odpowiedziałeś że nie masz gwarancji i nie ważne czy zapłacisz 5 czy 10 dolarów i przestanie działać a jak kupisz za 2-3 dolary działa rok czy dwa. 

Sam pewnych stabilnych sprzedawców z porządną ofertą poznaję po tym że przysyłają mi linki do innych swoich kont co jakiś czas jak kupiłem wcześniej u nich.
Zwykle nie są to oferty na cccam ale np. ostatnio dostałem 
- na kabel  6, 12 czy 24 metrów  
- stojak na telefon, rozmiar 6, 12 i 18. 
:hmm:
Te tajemnicze "na kabel"..na stojak"... :zab: :zab:  - to chyba są  :swir:
 


tracer10
..:: Sponsor ::..
..:: Sponsor ::..
Posty: 53
Rejestracja: 01 sie 2021, 19:21
Lokalizacja: Waterford

Re: DYLEMAT : Cccam versus IPTV

Post autor: tracer10 » 16 sie 2022, 21:37

Ktosiu pisze: 16 sie 2022, 20:37 Sam sobie odpowiedziałeś że nie masz gwarancji i nie ważne czy zapłacisz 5 czy 10 dolarów i przestanie działać a jak kupisz za 2-3 dolary działa rok czy dwa. 

Sam pewnych stabilnych sprzedawców z porządną ofertą poznaję po tym że przysyłają mi linki do innych swoich kont co jakiś czas jak kupiłem wcześniej u nich.
Zwykle nie są to oferty na cccam ale np. ostatnio dostałem 
- na kabel  6, 12 czy 24 metrów  
- stojak na telefon, rozmiar 6, 12 i 18. 
:hmm:

@Janek978 tu masz wlaśnie jak nie receptę to przynajmniej szansę, że trafisz na uczciwego. Mi też na skrzynkę ciągle wysyłają linki do nowych sklepów bo oczywiście stare już zwinęli. I z tych linków biorę.
Co do przycięć nie mam żadnych, kanały czy to na Zgemma czy VU chodzą lepiej niż z opłacanego camela w Pace który to zestaw wyjąłem z szafy bo mi Zgemma chwilowo mam nadz zaniemogła.
Maniak Premier League w 4K. :hura:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”