Nagravision on demand

ODPOWIEDZ

Autor tematu
Gracz

Nagravision on demand

Post autor: Gracz » 23 maja 2008, 23:42

Na targach ANGA Cable, rozpoczynających się 27 maja w niemieckiej Kolonii, Nagravision przedstawi rozwiązanie usługi VOD o niskich kosztach utrzymania, które jego zdaniem natychmiast wygeneruje zwiększone przychody dla operatorów kablowych, satelitarnych i telekomunikacyjnycNagravision twierdzi, że jego celem jest wspieranie otwartego rynku detalicznego urządzeń dla domów. Nowe rozwiązanie ma stać się kluczową dźwignią dla operatora, by kontrolować najważniejszy element wydatków kapitałowych.

Na wystawie Nagra zaprezentuje również swoje poczynania względem rozwoju standardu CI+ na potrzeby korzystania z oddzielnych modułów dostępu warunkowego w dekoderach, zapewniając intratny interes zarówno dostawcom serwisów jak i ochronę właścicielom treści.

Standard nie jest zgodny wstecz z istniejącym standardem DVB CI, co pozostawia w zastoju wszystkich klientów, którzy zakupili lub kupują odbiorniki z obecnym CI.

Ponadto na targach testowane będą możliwości Nagra zakupione z TESC, który obecnie testuje i certyfikuje ponad 150 modeli dekoderów rocznie.

Pokazany zostanie także szereg interaktywnych aplikacji i interfejsów użytkownika, takich jak OpenTV Advanced User Interface, oferujący funkcjonalność nawigacji zawartością. Wejdzie on na rynek od 2009 roku. Omawiane są również aplikacje interaktywne NagraGuide w dekoderach HD i SD PVR działające z oprogramowaniem OpenTV.

Działając z Sony Cable ready iDTV (zintegrowany cyfrowy odbiornik telewizyjny), przeglądarką SmarDTV CI+ (działa na oddzielnie podłączanym module) jest stworzony, aby umożliwić operatorom oferowanie jednolitego wyglądu ekranowego i dopasowanie do platform, wliczając rynek detaliczny telewizorów.

SmartDTV oferuje również bezpieczną dostawę płatnej telewizji cyfrowej do komputerów za pośrednictwem urządzeń USB. Dla serwisów IPTV zaprezentowano na pokazie rozwiązanie NagraIP Cardless CA/DRM. Nagravision i karty G&D μSD/SD z wbudowanymi zabezpieczeniami zapewniają połączenie przenośności odpowiednich mediów i bezpieczeństwa treści.

Względem telewizji komórkowej - Nagravision twierdzi, że pokaże zaawansowany serwis telewizyjny z przesunięciem czasowym, który jest w pełni przejrzysty dla urządzenia wyświetlającego.

Nagravision / Kudelski Group sala10,2, stoisko E11

info:medianews
Ostatnio zmieniony 23 maja 2008, 23:44 przez Gracz, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości ze świata TV-SAT”