Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?


Topic Author
Byczek22
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 39
Rejestracja: 27 wrz 2021, 19:09

Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?

Post autor: Byczek22 » 19 lut 2024, 7:50

Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?  Czy te radio RMF FM jest zaparowane w ofertach na kartę i z conax 0B01? I temu nie gra może, bo zaparowali i paring...............I pytania w zawiązku z tym czy jest w ogóle w oferty na karta i czy jest zaparowane te RMF FM, czy też nie?
Jeszcze jak można prosić o dokładny wykaz kanały nieparowane w oferta na karta, bo widzę w pakiet START+, ten podstawowy, część kanały z 12 kanały jest nadal zaparowana i cały nie działa mi nawet ten pełny pakiet podstawowy, chodź doładowałem opłaciłem z kupionej wcześniej na necie samej nieparowanej karty conax za 50 zł. Doładowanie dodatkowo 34 zł, razem 84 zł i w błoto to wsadziłem i wyrzuciłem pieniądze, bo nie mam nawet pełnej oferty podstawowej Start+, bo niby karta nieparowana, a co do czego kanały tv i radiowe parowane z radiem RMF FM nawet wynika na satelicie nie działają wcale. I z naziemnej kanały tv też mi nie działają wszystkie nawet: Metro TV, Zoom TV, WP TV,  Polo TV, Vox Music TV, Home TV, V Eska Extra, Eska Rock, Kino Polska Muzyka, Novelas+, Kino tv, Canal+ Family, Museum 4K i.t.p Widzicie co wyczyniają! To wszystko jest poparowne w oferta na karta,  na ich niby nieparowanych kartach. Proszę o pomoc.

Awatar użytkownika

tomek6680
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 5304
Rejestracja: 04 lut 2010, 23:19
Has thanked: 69 times
Been thanked: 71 times

Re: Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?

Post autor: tomek6680 » 19 lut 2024, 18:22

Jaki masz sprzęt / tuner ?
Pro publico bono


Topic Author
Byczek22
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 39
Rejestracja: 27 wrz 2021, 19:09

Re: Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?

Post autor: Byczek22 » 19 lut 2024, 20:49

Tunerów mam rózne dedykowane i niededykowane sprawdzałem. Na niededykowanych wolnorynkowych ze sklepu, nie od nich, zaparowali prawie wszystko. I karty mają wszystkie poparowane z czymś okazuje, nie ma wcale nieparowanych.
Znalazłem wykaz te kanały nieparowane z tamtego roku lub jeszcze później w oferta na karta, może ktoś sprawdzić, czy coś nie doszło w 2024?
TVP 1 HD
    TVP 2 HD
    TVP HD
    TVP 3
    TVP SERIALE
    TVP Rozrywka
    TVP Kultura HD
    TVP Historia
    TVP Dokument HD
    TVN HD
    TVN 7 HD
    TVN Style HD
    TVN Turbo HD
    TVN 24 HD
    TVN24 BiS HD
    HGTV HD
    TTV HD
    Polsat HD
    Polsat 2 HD
    Polsat News 2
    Super Polsat
    TV4 HD
    TV6
    TV Republika
    TV PULS HD
    Puls 2
    Nowa TV
    TVP ABC
    Disney Channel HD
    MiniMini+ HD
    teleTOON+ HD
    Ale kino+ HD
    Planete+ HD
    Canal+ Kuchnia HD
    Canal+ Domo HD
    AMC
    KINO POLSKA HD
    Stopklatka TV
    Romance TV
    AXN HD
    AXN SPIN HD
    13 Ulica HD
    SciFi HD
    TVP Sport HD
    Canal+ Sport 5 HD
    Nat Geo People HD
    National Geographic Wild HD
    Discovery Historia
    Discovery HD
    Fokus TV
    Nick Music
    Eska TV
    Polsat Music HD

Reszta oprócz powyżej wymienionych kanałów wszystkie są zaparowane całkowicie i w innym niż dedykowany dekoder nie będą działać z żadnej karty.

I marnie to wygląda nie ma wszystkie kanały z podstawowy pakiet  Start+ i nie działający RMF FM też zaparowany prawdopodobnie.
Niech ktoś popraw jak coś nie zgadza. I temu te kanały mi nie działają, co wymieniałem na początku z tego Start+, czyli:
Metro TV, Zoom TV, WP TV,  Polo TV, Vox Music TV, Home TV,  Eska Extra (zakodowali i zaparowali ostatnio), Eska Rock, Kino Polska Muzyka, Novelas+, Kino tv, Canal+ Family, Museum 4K i.t.p --- to jest zaparowane czemuś i temu nie działa!
Ostatnio zmieniony 19 lut 2024, 21:26 przez Byczek22, łącznie zmieniany 5 razy.


DJ TOM 1980
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 133
Rejestracja: 30 lis 2021, 0:03
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times

Re: Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?

Post autor: DJ TOM 1980 » 19 lut 2024, 21:03

Nic niem nowego i nie będzie :nie::}: :zab: :polewaj: :polewaj:


Topic Author
Byczek22
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 39
Rejestracja: 27 wrz 2021, 19:09

Re: Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?

Post autor: Byczek22 » 19 lut 2024, 21:08

Radio parować, kanały z naziemna tv parować, NOVELAS+, telenowele, HOME TV z reklamami teleshop, kanały muzyczne parować, nie przesada trochę?

Awatar użytkownika

papuga
..::Moderator::..
..::Moderator::..
Posty: 662
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:59
Has thanked: 20 times
Been thanked: 29 times

Re: Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?

Post autor: papuga » 19 lut 2024, 21:14

ale RMF i inne radyjka miałem w Shout Cast 
 


Topic Author
Byczek22
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 39
Rejestracja: 27 wrz 2021, 19:09

Re: Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?

Post autor: Byczek22 » 19 lut 2024, 21:16

Ala na satelicie zaparowane i jak nie masz abo lub i odpowiedniego dekodera dedykowanego to nie zadziała wcale niestety też.
W oferta na karta nie działa ten RMF FM, tylko w abonamencie i to nie na każdym dekoderze. Zaparowany ten RMF FM, razem tam z Jedynka-PR, Trójka-PR z 12188 ver, podobnie jak nawet te kanały z naziemna co wymieniałem: Metro tv, Zoom tv, WP tv, Polo tv..........
NOWA TV jedynie co nieparowana dziwne i działa.
Ktoś chyba chyba nie do końca to rozparował i zapomniał dodać z 12 kanałów z tego podstawowego pakietu i te stacje radiowe.
I zostało to zaparowane, a teraz ludzie doładują i nie działa to co powinno i wszystko i nic nie gra i ciemność.
Ktoś doładuje do komfort+ to nic nie obejrzy.........i tylko zapłaci za ten pakiet. Podobnie jak za inne pakiety dodatkowe.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2024, 21:35 przez Byczek22, łącznie zmieniany 1 raz.


czesiot
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 170
Rejestracja: 12 gru 2014, 21:53
Been thanked: 2 times

Re: Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?

Post autor: czesiot » 19 lut 2024, 21:33

Czy jesteś nieprzytomny czy pijany? Do kogo masz pretensje że kanały są parowane?  Zawsze było tak że kanały są parowane tzn. karta z programami działa tylko w przypisanym do niego dekoderze. Nigdy nie było tak że były karty nieparowane. Tylko pewnie ty dałeś się złapać na bajkę o nieparowanych kartach. Pewnie nie jesteś pierwszym i chyba nie ostatnim jeleniem. Wystarczy tylko kupić dobry dekoder (w sklepie to możesz kupić i 100 dekoderów i żaden nie będzie dobry), wgrać odpowiednią listę programów i będziesz miał ich z 500 po polsku w sposób legalny bez opłat. Ale na trzeba wydać pieniądze. Nie za 100 czy 200 w sklepie. Te warte są po wyjściu ze sklepu tyle ile wynosi ostatnia cyfra na rachunku.


Topic Author
Byczek22
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 39
Rejestracja: 27 wrz 2021, 19:09

Re: Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?

Post autor: Byczek22 » 19 lut 2024, 21:38

Z podstawowego pakietu raczej nie powinny być parowane, a tu są braki i to spore.
I ktoś pijany raczej to odparowywał, bo nie do końca to zrobił prawidłowo w podstawowym pakiecie.
Ludziom zostają teraz karty sparowane ze starymi gratami, pudłami 10, 15-letnimi, których już może wcale nie ma, wycofali, nawaliły, i.t..p, opłacą, doładują,  wezmą abonament i nic nie obejrzą oprócz te kanały nieparowane, bo jest zaparowane z jakimś gratem? Tak to ma wyglądać?
Na necie na wielu portalach aukcyjnych sprzedają takie karty niby nieparowane conax, dystrybutorzy operatora różni też więc.
Dać linka?
 
Ostatnio zmieniony 19 lut 2024, 21:50 przez Byczek22, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika

rafejo
..::VIP::..
..::VIP::..
Posty: 505
Rejestracja: 08 cze 2011, 7:58
Has thanked: 16 times
Been thanked: 20 times

Re: Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?

Post autor: rafejo » 19 lut 2024, 21:45

hdfradio i masz ile chcesz stacji radiowych online za darmo, to samo shoutcast
mało tego dasz żółty przycisk to przeniesie Cię do youtube i obejrzysz sobie teledysk nadawanej piosenki
 
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WWIO BRE2ZE 4K
Zgemma H9 Twin
Wsparcie Hyperion


czesiot
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 170
Rejestracja: 12 gru 2014, 21:53
Been thanked: 2 times

Re: Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?

Post autor: czesiot » 19 lut 2024, 21:51

Nieparowane są tylko kanały działające na starych kartach z "oferty nieparowanej" o nazwie - telewizja na kartę - bez hd. Na pozostałych kartach działają właśnie tylko te programy, które są nieparowane przez nadawcę. Wystarczy tylko dekoder na Enigmie i niestety troszkę wiedzy, a z nią może być kłopot przynajmniej na początku.


DJ TOM 1980
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 133
Rejestracja: 30 lis 2021, 0:03
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times

Re: Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?

Post autor: DJ TOM 1980 » 19 lut 2024, 21:52

A ty myślisz że za frajer operatorzy będą wszystko udostępniali :hahaha: :polew: :polewaj:


DJ TOM 1980
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 133
Rejestracja: 30 lis 2021, 0:03
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times

Re: Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?

Post autor: DJ TOM 1980 » 19 lut 2024, 21:54

Byczek22 pisze: 19 lut 2024, 21:38Z podstawowego pakietu raczej nie powinny być parowane, a tu są braki i to spore.
I ktoś pijany raczej to odparowywał, bo nie do końca to zrobił prawidłowo w podstawowym pakiecie.
Ludziom zostają teraz karty sparowane ze starymi gratami, pudłami 10, 15-letnimi, których już może wcale nie ma, wycofali, nawaliły, i.t..p, opłacą, doładują,  wezmą abonament i nic nie obejrzą oprócz te kanały nieparowane, bo jest zaparowane z jakimś gratem? Tak to ma wyglądać?
Na necie na wielu portalach aukcyjnych sprzedają takie karty niby nieparowane conax, dystrybutorzy operatora różni też więc.
Dać linka?
przejdz na abonament moja rada jet taka

 


Topic Author
Byczek22
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 39
Rejestracja: 27 wrz 2021, 19:09

Re: Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?

Post autor: Byczek22 » 19 lut 2024, 21:55

Naziemnie przecież jest RMF FM na FM, ale boli te parowanie na satelicie tego, podobnie jak parowanie niepotrzebnie ta kanały z pakietu podstawowego. To część odparowali, a część zostawili zaparowaną, robią co im się podoba i im wszystko wolno.
I nie masz prawa w innym dekoderze jak od nich dedykowanym nic oglądać, bo ci i tak porobią i zaparują wszystko, że i tak nic nie obejrzysz w inny ze sklep! :smile113:
A standardy nadawania są takie same dla wszystkich i nie ma wymogu stosowana tylko dedykowanych dekoderów. Bo w sklepach by innych dekoderów oprócz dedykowanych nie było, a już tak jest, że są tylko same dedykowane i innych nie ma! Bo blokują wszystkimi sposobami i tym parowaniem oglądanie na innych.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2024, 22:01 przez Byczek22, łącznie zmieniany 1 raz.


DJ TOM 1980
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 133
Rejestracja: 30 lis 2021, 0:03
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times

Re: Czy radio RMF FM jest w ofertach na kartę zaparowane?

Post autor: DJ TOM 1980 » 19 lut 2024, 21:59

To se przejdz na IPTV tak jak jak ja to zrobiłem 35000 tyś kanałów mi wystarczy A będziesz za dowolony :ok2: :drinking-beer: :zima19:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”