Promocja na Mezzo i Motowizja HD w Platformie Canal+

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 20853
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 6 times
Been thanked: 21 times

Promocja na Mezzo i Motowizja HD w Platformie Canal+

Post autor: JAKITAKI » 06 maja 2020, 12:05

Dla abonentów Platformy CANAL+ przygotowano promocję na kanał Mezzo. Zgodnie z jej warunkami, opcja dodatkowa Mezzo oferowana jest do 2 miesięcy za 0 zł, a następnie w cenie w 5 zł miesięcznie, przy zobowiązaniu na 6 miesięcy. Po okresie zobowiązania jest możliwość rezygnacji. Dodatkowo uruchomiono otwarte okno na kanał Motowizja HD.

Oferta promocyjna na kanał Mezzo jest dostępna wyłącznie dla abonentów Platformy CANAL+, których umowa jest w trakcie okresu oznaczonego, do końca którego pozostał okres dłuższy niż okres gwarantowanego korzystania (więcej niż 6 miesięcy).

Mezzo to kanał dla melomanów. Telewizja muzyczna prezentuje klasykę: koncerty muzyki poważnej, współczesnej i jazzowej, relacje z przedstawień operowych i baletowych oraz najlepszych muzycznych festiwali. W Platformie CANAL+ kanał jest dostępny na pozycji 176. Standardowo w pakiecie VIP+ MAX 4K oraz jako opcja dodatkowa

Dodatkowo Platforma CANAL+ uruchomiła promocję na kanał Motowizja HD. Od 1 do 15 maja br. stacja ta jest odkodowana dla abonentów Platformy CANAL+ nieposiadających jej w swojej ofercie, którzy zawarli umowy po 11 maja 2015 roku.

Kanał Motowizja HD nadaje 24 godziny na dobę. Można w nim obejrzeć programy dotyczące legend motoryzacji, klasycznych samochodów, rajdów i wyścigów, a także tuningu i driftu. W Platformie CANAL+ stacja jest dostępna na pozycji 120, standardowo od pakietu Extra+, a także w opcji dodatkowej Multi Man Pack.

źródło:satkurier

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/191686/promoc ... canal.html
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości ze świata TV-SAT”