Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Awatar użytkownika

ddll
..::Moderator::..
..::Moderator::..
Posty: 2193
Rejestracja: 03 paź 2009, 12:58
Has thanked: 7 times
Been thanked: 24 times

Re: Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Post autor: ddll » 10 sie 2023, 9:27

A ja tradycyjne polecę Ustym 4k Combo_OTT.
 


emarti
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 101
Rejestracja: 17 lut 2015, 9:50

Re: Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Post autor: emarti » 10 sie 2023, 10:38

acypaczom pisze: 10 sie 2023, 0:00 zgemma sa najtańsze. H11s fajny, ale nie ma czytnika kart.
Są jeszcze Uclan Ustym 4K S2 OTT X i chyba ma lepsze parametry.
ewentualnie mocniejszy ustym 4kpro.
Wiekszosc dekoderow dziś niestety zaczyna się w granicach 500pln, górnej granicy chyba niema :(

Dobrze, dziękuję bardzo za pomoc. Czy jeśli zakupię Zgemme to wkładając do czytnika Cameleona będzie ona odrazu współpracować z tym dekoderem czy należy coś do niego wgrać? Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

leszek2011
..::Moderator::..
..::Moderator::..
Posty: 803
Rejestracja: 01 wrz 2011, 8:21
Been thanked: 17 times

Re: Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Post autor: leszek2011 » 10 sie 2023, 11:01

Jak zakupisz Zgemme z czytnikiem kart i odpowiednia konfiguracja oscama to karta bedzie dzialac.

Awatar użytkownika

acypaczom
..::VIP::..
..::VIP::..
Posty: 161
Rejestracja: 22 lut 2023, 18:31
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times

Re: Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Post autor: acypaczom » 10 sie 2023, 15:39

emarti pisze: 10 sie 2023, 10:38Dobrze, dziękuję bardzo za pomoc. Czy jeśli zakupię Zgemme to wkładając do czytnika Cameleona będzie ona odrazu współpracować z tym dekoderem czy należy coś do niego wgrać? Pozdrawiam. 
ujmę to tak . Jeśli zadzwonisz i zamówisz u partnera tego forum, to z całą pewnością dostaniesz sprzęt do którego wystarczy włożyć kartę i cieszyć się.  Będzie tam skonfigurwany oscam i narzędzia do jego aktualizacji. Jeśli gdzieś indziej ...to ciężko mi zgadywać. Jest szansa, że klika linii w oscam.server będziesz musiał wyszukać i samemu dopisać.
Chyba, że Ci będą wciskać przestarzały system na python 2, wtedy delikatnie możesz im powiedzieć, żeby sobie wsadzili tam gdzie słońce nie dochodzi i nie koniecznie musi być to część bez kanciastych fragmentów :zab:  (a niestety potrafią, więc upewnij się python 3 musi być!!!)


emarti
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 101
Rejestracja: 17 lut 2015, 9:50

Re: Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Post autor: emarti » 10 sie 2023, 18:55

Dobrze, dziękuję Ci bardzo za jeszcze więcej informacji. Jeśli się zdecyduje a chyba nie mam cenowo już wyjścia to na pewno zakupię dekoder od jakiegoś partnera tego forum. A czy ten dekoder musi być na stałe podpięty do internetu aby móc korzystać z karty Cameleon?

Awatar użytkownika

acypaczom
..::VIP::..
..::VIP::..
Posty: 161
Rejestracja: 22 lut 2023, 18:31
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times

Re: Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Post autor: acypaczom » 10 sie 2023, 20:07

nie, dekoder moze byc całkowicie poza siecią , jeśli tylko do tego go potrzebujesz


emarti
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 101
Rejestracja: 17 lut 2015, 9:50

Re: Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Post autor: emarti » 13 sie 2023, 10:17

acypaczom pisze: 10 sie 2023, 15:39
emarti pisze: 10 sie 2023, 10:38Dobrze, dziękuję bardzo za pomoc. Czy jeśli zakupię Zgemme to wkładając do czytnika Cameleona będzie ona odrazu współpracować z tym dekoderem czy należy coś do niego wgrać? Pozdrawiam. 
ujmę to tak . Jeśli zadzwonisz i zamówisz u partnera tego forum, to z całą pewnością dostaniesz sprzęt do którego wystarczy włożyć kartę i cieszyć się.  Będzie tam skonfigurwany oscam i narzędzia do jego aktualizacji. Jeśli gdzieś indziej ...to ciężko mi zgadywać. Jest szansa, że klika linii w oscam.server będziesz musiał wyszukać i samemu dopisać.
Chyba, że Ci będą wciskać przestarzały system na python 2, wtedy delikatnie możesz im powiedzieć, żeby sobie wsadzili tam gdzie słońce nie dochodzi i nie koniecznie musi być to część bez kanciastych fragmentów :zab:  (a niestety potrafią, więc upewnij się python 3 musi być!!!)

Napisałem do partnera tego forum i niestety nie mają w sprzedaży Zgemmy ponieważ te dekodery posiadają za dużo wad. Tak więc już sam nie wiem co o tym myśleć.

Awatar użytkownika

papuga
..::Moderator::..
..::Moderator::..
Posty: 662
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:59
Has thanked: 20 times
Been thanked: 29 times

Re: Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Post autor: papuga » 13 sie 2023, 10:37

emarti pisze: 13 sie 2023, 10:17
acypaczom pisze: 10 sie 2023, 15:39
emarti pisze: 10 sie 2023, 10:38Dobrze, dziękuję bardzo za pomoc. Czy jeśli zakupię Zgemme to wkładając do czytnika Cameleona będzie ona odrazu współpracować z tym dekoderem czy należy coś do niego wgrać? Pozdrawiam. 
ujmę to tak . Jeśli zadzwonisz i zamówisz u partnera tego forum, to z całą pewnością dostaniesz sprzęt do którego wystarczy włożyć kartę i cieszyć się.  Będzie tam skonfigurwany oscam i narzędzia do jego aktualizacji. Jeśli gdzieś indziej ...to ciężko mi zgadywać. Jest szansa, że klika linii w oscam.server będziesz musiał wyszukać i samemu dopisać.
Chyba, że Ci będą wciskać przestarzały system na python 2, wtedy delikatnie możesz im powiedzieć, żeby sobie wsadzili tam gdzie słońce nie dochodzi i nie koniecznie musi być to część bez kanciastych fragmentów :zab:  (a niestety potrafią, więc upewnij się python 3 musi być!!!) 

Napisałem do partnera tego forum i niestety nie mają w sprzedaży Zgemmy ponieważ te dekodery posiadają za dużo wad. Tak więc już sam nie wiem co o tym myśleć. 
A nie może być inna marka? Przeczytaj opis tego dekodera.
https://sat-mar.com.pl/produkt/ustym-4k ... ix-nowosc/
 

Awatar użytkownika

prosat
..::Moderator::..
..::Moderator::..
Posty: 704
Rejestracja: 05 lip 2012, 18:56
Has thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Post autor: prosat » 13 sie 2023, 11:04

Dokładnie polecam tuner USTYM 4K PRO Combo sam posiadam i działa jak trzeba to to samo co octagon 8008 tylko tańszy 
 
UWAGA: Zamieszczone prze ze mnie informacje służą wyłącznie celom nauki i edukacji
Nie ponoszę odpowiedzialności jeżeli ktoś wykorzysta to w innych celach.
Oglądanie płatnej TV bez opłacania abonamentu jest przestępstwem.

Awatar użytkownika

acypaczom
..::VIP::..
..::VIP::..
Posty: 161
Rejestracja: 22 lut 2023, 18:31
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times

Re: Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Post autor: acypaczom » 13 sie 2023, 19:27

prosat pisze: 13 sie 2023, 11:04Dokładnie polecam tuner USTYM 4K PRO Combo sam posiadam i działa jak trzeba to to samo co octagon 8008 tylko tańszy 
nie to samo. ostatnio na oatv 73 był błąd w 8008, a w ustym nie :P
Tak żarcik, wiadomo, że podobnie jak 2 inne dekodry mają te same bebechy, różnią się tylko ceną. Hassan z Octagon ma wieksze wydatki ;-)
 

Awatar użytkownika

ronhi
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 12
Rejestracja: 09 paź 2009, 17:32
Has thanked: 2 times

Re: Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Post autor: ronhi » 18 wrz 2023, 12:05

Witam,

trochę wypadłem z tematu dlatego zapytam tutaj, szukam dekodera 4K z dobrym wsparciem jeśli chodzi o aktualizacje wtyczek, softu, list kanałów itp.

W zasadzie wystarczy jedna głowica DVB-S2X więc tunery combo raczej nie biorę w ogóle pod uwagę. Do tej pory używałem nBoxa na E2 więc wszystko chyba będzie lepsze od niego ale nie chciałbym też kupić jakiegoś chinola, który zaraz zacznie się wieszać albo mulić.


Pozdro,

Awatar użytkownika

Pieki
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 74
Rejestracja: 06 lip 2019, 17:48
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Post autor: Pieki » 18 wrz 2023, 13:20

Polecam ustyma! Ma wszystko co niezbędne😉
Wczoraj pafcio80, wrzucił beckupa z Open Atv 7.3
https://sat-mar.com.pl/produkt/ustym-4k ... ix-nowosc/.

Awatar użytkownika

rafejo
..::VIP::..
..::VIP::..
Posty: 505
Rejestracja: 08 cze 2011, 7:58
Has thanked: 16 times
Been thanked: 20 times

Re: Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Post autor: rafejo » 18 wrz 2023, 15:47

ronhi pisze: 18 wrz 2023, 12:05Witam,

trochę wypadłem z tematu dlatego zapytam tutaj, szukam dekodera 4K z dobrym wsparciem jeśli chodzi o aktualizacje wtyczek, softu, list kanałów itp.

W zasadzie wystarczy jedna głowica DVB-S2X więc tunery combo raczej nie biorę w ogóle pod uwagę. Do tej pory używałem nBoxa na E2 więc wszystko chyba będzie lepsze od niego ale nie chciałbym też kupić jakiegoś chinola, który zaraz zacznie się wieszać albo mulić.


Pozdro,
Moim zdaniem najlepszy będzie Ustym 4K S2 OTT X, wsparcie ma od najlepszych developerów.
Oferta od sponsora forum https://sat-mar.com.pl/produkt/ustym-4k ... ey-nowosc/
 
WWIO BRE2ZE 4K
Zgemma H9 Twin
Wsparcie Hyperion

Awatar użytkownika

acypaczom
..::VIP::..
..::VIP::..
Posty: 161
Rejestracja: 22 lut 2023, 18:31
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times

Re: Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Post autor: acypaczom » 18 wrz 2023, 17:07

rafejo pisze: 18 wrz 2023, 15:47Moim zdaniem najlepszy będzie Ustym 4K S2 OTT X, wsparcie ma od najlepszych developerów.
Mnie tylko dziwi, że ludzie nie raczą przeczyać kilka postów wyżej choćby, gdzie pada ZAWSZE to samo pytanie i ZAWSZE taka sama odpowiedź.
Przyznać muszę, że sam się do tego dekodera zbieram, gdzie głowym argumentem jest jego niewielki rozmiar. Przy podączeniu do jaiegokolwiek NAS ma właściwie nieoganiczone możliwości archiwizacji audycji.
Taka ciekawostka - zdjęcia na stronie sklepu z 2018 roku,  kiedy ten dekoder jeszcze nie istniał ;)


rafi195
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 19
Rejestracja: 02 sty 2012, 16:25

Re: Jaki kupić tuner sat_pytania_propzycje

Post autor: rafi195 » 22 wrz 2023, 21:05

Witam jaki dekoder pod E2 ma odświeżanie obrazu większe od 50hz?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”