cccam z Aliexpress

Awatar użytkownika

papuga
..::Moderator::..
..::Moderator::..
Posty: 658
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:59
Has thanked: 20 times
Been thanked: 29 times

Re: cccam z Aliexpress

Post autor: papuga » 28 kwie 2020, 18:57

tomek6680 pisze: 28 kwie 2020, 18:04Najszybciej sharing idzie namierzyć po pieniądzach z konta.

A w jaki niby sposób. Wydaje mi się że chinole nie wpuszczą do siebie Interpolu żeby im sprawdzały serwery , a i Aliexpress nie będzie skłonne udostępniać danych sprzedawców. Płacąc ze swojego konta poprzez PayU nikt w PL nie ma danych za co zapłaciłem( jeśli się mylę to mnie popraw).

Awatar użytkownika

tomek6680
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 5307
Rejestracja: 04 lut 2010, 23:19
Has thanked: 68 times
Been thanked: 71 times

Re: cccam z Aliexpress

Post autor: tomek6680 » 28 kwie 2020, 19:35

Ja pisałem o "rodzinnym koncie" w banku ,żeby z niego nie płacić za sharing i nie ważne w jakim kraju . Co do Ali... , to Chiny tak jak każdy kraj robi to co dobre dla Chin ,jak się coś będzie im się "opłacać" ,to zlikwidują handel C:liniami . A co zrobią z danymi transakcji ,tego "nikt nie wie" !
Pro publico bono

Awatar użytkownika

papuga
..::Moderator::..
..::Moderator::..
Posty: 658
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:59
Has thanked: 20 times
Been thanked: 29 times

Re: cccam z Aliexpress

Post autor: papuga » 28 kwie 2020, 20:53

Z naszych kont to można przede wszystkim płacić na Aliexpres ( cccam/oscam/iptv). Trochę kiedyś szukałem dawcy i z kilkunastu stron tylko na jednej była możliwość płacenia PLN z konta, poprzez przelewy24  ,a  pozostali tylko paypal i coraz bardziej powszechne płatności BTC. Co do aliexpres to bym się na razie nie przejmował. 

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”