Promocja nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start

ODPOWIEDZ

Topic Author
irdeto
..::Uploader::..
..::Uploader::..
Posty: 358
Rejestracja: 07 paź 2013, 23:34
Lokalizacja: Okolice Lublińca
Has thanked: 20 times
Been thanked: 24 times

Promocja nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start

Post autor: irdeto » 05 gru 2019, 18:06

Witam
Wydaje mi się że chyba jest jakaś świąteczna promocja,nie wiem jak długo, a info nigdzie nie znalazłem..
W moim przypadku chodzi o pakiet start , ale kupiony jako sama karta 12miesięcy Start za 180zł

Przypadkiem przełączyłem na pozostawione kanały z tyłu listy (ze Smarta HD+) Discovery i AXN , a tu obraz się pokazał  : nie wiem:
Przeskanowałem od razu wszystkie nasze transpondery i znalazłem jeszcze takie programy:
Disney Channel , amc , SciFi, TVP HD i chyba najciekawszy Nat Geo Wild :ok2:
Lecz nie wiem czy to wszystkie programy, bo karta jest w tunerze combo, więc w nim od początku nie lecą kanały parowane (metro,wp itp.), dlatego możliwe jakby ktoś sprawdził na dedykowanym tunerze od nc+ (lub jak ma wyciągnięte rsa) to może lecą jeszcze jakieś dodatkowe...

Może ktoś coś więcej potwierdzić..?


roratoga
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 203
Rejestracja: 15 gru 2019, 0:06
Lokalizacja: Poland
Has thanked: 2 times

Re: Promocja nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start

Post autor: roratoga » 15 gru 2019, 14:36

W moim przypadku po wyjęciu modułu z kartą TNK HD i włożeniu modułu od NC+ z pakietem start+ (dziś opłaciłem kwotą 25pln) świecą mi wszystkie programy z oferty TNK ( tu płacę 60pln) plus dodatkowo paczka multi man pack bez kanałów erotycznych dodatkowo polsat film, polsat play, polsat news, posat cafe, polsat viasat history, nature, ci polsat, polsat romance, tv republika.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Smart HD - TNK”